Kurumsal

Crek Studio Danışmanlık olarak Uzun yıllar boyunca edindiğim e-ticaret ve dijital pazarlama alanındaki deneyimlerimi, artık danışmanlık hizmeti olarak firmalara sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Sizinle birlikte başarılı dijital stratejiler oluşturmak, çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek ve rekabet avantajı elde etmek için buradayım. Birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum!”

İşletmelerin ihtiyaçlarına en uygun yazılım platformlarını seçmelerine ve bu platformları entegre etmelerine yardımcı oluyoruz. Partner olduğumuz T-Soft E-Ticaret Çözümleri ve ikas gibi platformlar arasından seçenek sunarak müşterilerimize en uygun yazılımı belirlemelerine destek oluyoruz.

Küçük ölçekli işletmelere dijital yolculuklarında destek olmak adına restaurant,emlak firmaları,tur şirketleri vs. için basic paketlerimizde WordPress , Shopify veya Magento gibi alternatif yazılımlar sağlıyoruz.

E-ticaret danışmanlığı hizmetlerimizde işletmelerin çevrimiçi satış stratejilerini geliştirmek için özelleştirilmiş stratejiler sunuyoruz. Pazar araştırması ve analizi yaparak, işletmelerin doğru ürün gamını, fiyatlandırma politikasını ve pazarlama stratejilerini belirlemelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca, kullanıcı deneyimi odaklı arayüz tasarımları ile müşterilerin alışveriş deneyimlerini iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Ölçümleme ve iyileştirme süreçlerimizle ise işletmelerin e-ticaret performanslarını analiz ederek sürekli olarak stratejilerini optimize etmelerine destek sağlıyoruz. Amacımız, işletmelerin dijital dünyada güçlü bir varlık oluşturarak rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak ve başarılarına katkıda bulunmak.

Yapay zekayı en üst perdede kullanarak sizleri yeni yüzyıla hazır onlinestore deneyimine davet ediyoruz!

Gelecek Crek Studio Danışmanlık ‘da!

Worldef Business School Webinar